День самоврядування

На один день у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме лідери учнівського самоврядування, які проводили уроки для дітей-вчителів із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним. Кожен мав можливість побачити і подумати про те, якою є професія вчителя.
День самоврядування – день, коли учні можуть побувати в ролі вчителів і отримати свій перший досвід викладання.
Учні висловили думку, що бути вчителем не так вже й легко, як багато хто думає, але дуже приємно. Особливо коли отримуєш віддачу від своїх учнів. День самоврядування подарував учням багато позитивних емоцій.