День відкритих дверей «Єдиний батьківський день»

Святинею людського духу, скарбницею шляхетних людських почуттів є родина.  Саме в сім’ї передаються найцінніші скарби: звичаї, традиції. Та найголовніше – любов, турбота, теплота,  які необхідні кожній людині.

У  стінах рідного навчального закладу 03.03.2018 року відбувся День відкритих дверей. Учні початкової школи підготували виставку малюнків  «Яка сім’я – такий і я».

У кожному класному колективі проведені відкриті уроки для батьків. Для батьків учнів початкових  класів проведено інтерактивне заняття «Як знайти спільну мову між батьками та дітьми» (Козіна В.С.); для учнів 5-8 класів та їх батьків – виховний захід «Традиції сім’ї» (Олексенко Т.М.); для 9-х класів – виховні години «Ми всі одна сім’я, єдина ми родина» (Бойко І.М.) та «Сторінками сімейного альбому» (Клименко А.С.); тренінгове заняття «На шляху до взаємодії» (Венець Ю.І.); «Формування родинних цінностей: погляд батьків та дітей» (Заїка О.С.).

За ініціативи лідерів учнівського самоврядування школи та допомоги батьків відбувся ярмарок «Дорога до Олімпу», де кожна класна родина продавала солодощі. Випічка прийшлася усім до смаку, а виручені кошти буде використано для організації традиційного свята «Шкільний Олімп».

Окрасою організованих заходів стала концертна програма «Талановита родина», де учні разом з батьками натхненно читали вірші, співали українські пісні.

Свято закінчилося, та кожен учасник залишить у своєму серці частинку родинного тепла, яке зігріватиме його протягом життя.