НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

Особливістю Нової української школи є організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З цією метою, змінюючи в школі просторово-предметне оточення, намагалися дотримуватися найголовніших вимог: доцільності, функціональної  придатності, доступності та безпечності.

Коридор біля класних кімнат, де навчаються молодші школярі, має тематичне оформлення: «Пори року». Створені ігрові зони (розмітка «класики», «ланцюжок», «мовна квітка»), що забезпечують рухову активність учнів під час перерв. «Розумні сходи» містять навчальну інформацію з математики, української мови, фізики, географії.

У бібліотеці діти мають можливість використати комп’ютер для он-лайн навчання.

У навчальних кабінетах стіни тематично оформлені.  Визначено сім навчальних зон: зона відкриттів, зона новин, зона матеріалів, комунікативна зона, зона тиші, зона вчителя, тематична зона.

Матеріали та дитячі роботи  розташовані на рівні, зручному для дітей. Обладнано місце, де діти  зберігають особисті речі.

На стінах кімнати розміщені наочні матеріали, присвячені темам, які вивчаються.

У класі є  куточок зі  зручними м’якими стільцями для читання та ігор.

На шкільному подвір’ї створені відпочинково-ігрові зони для початкової школи для рухливих та розвивальних ігор на свіжому повітрі.