Підсумки навчально-виховного процесу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 за І семестр 2017-2018 навчального року

27 грудня 2017 року  в Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 відбулися загальношкільні батьківські збори, де підвели підсумки навчально-виховного процесу та розглянули такі питання: «Відповідальність батьків за виховання своїх дітей» (виступ спеціаліста служби у справах дітей КМР Костель А.О.); «Профілактика захворювання на грип» (виступ лікаря-педіатра  Конотопської ЦРЛ Юркова С.Т.); «Підсумки за І семестр» (інформація заступника директора з навчально-виховної роботи Дубовика В.В.; «Організаційні питання» (адміністрація школи надала відповіді на запитання батьків).

Традиційно провели благодійний аукціон-продаж ялинок, що зроблені власними руками з вторсировини, для реабілітації та лікування учня 5-Б класу.