Вітаємо переможців та призерів  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 навчальному році

№ з/п ПІБ учня ПІБ учителя Клас Предмет І місце ІІ місце ІІІ місце
1 Третьяков Дмитро Маілевич Кондрушенко Іван Миколайович 10 Інформаційні технології І
2 Лебідь Юлія Олександрівна Дубовик Віталій Володимирович 10 Історія І
3 Барабаш Владислав Віталійович Горшеніна Світлана Павлівна 10 Географія І
4 Петрушенко Едуард Сергійович Заїка Олег Славович 11 Географія І
5 Ющенко Артем Валерійович Бойко Ірина Миколаївна 8 Хімія І
6 Бєлашова Олександра Володимирівна Горшеніна Світлана Павлівна 10 Екологія І
7 Жданова Анастасія Олегівна Бойко Ірина Миколаївна 11 Екологія І
8 Лебідь Юлія Олександрівна Дубовик Віталій Володимирович 10 Правознавство І
9 Полонська Анастасія Андріївна Горшеніна Світлана Павлівна 9-А Географія І
10 Подобрій Анна Павлівна Горшеніна Світлана Павлівна 9-А Географія І
11 Ющенко Артем Валерійович Заїка Олег Славович 8 Географія І
12 Бєлашова Олександра Володимирівна Горшеніна Світлана Павлівна 10 Географія І
13 Третьяков Дмитро Маілевич Горшеніна Світлана Павлівна 10 Географія І
14 Коноваленко Владислав Олегович Заїка Олег Славович 11 Географія І
15 Полонська Анастасія Андріївна Олександренко Тетяна Миколаївна 9-А Англійська мова І
16 Макаренко Ксенія  Андріївна Олександренко Тетяна Миколаївна 8 Англійська мова І
17 Уніат Луіза Дмитрівна Майборода Тетяна Михайлівна 8 Німецька мова І
18 Дмитрусенко Софія Олександрівна Сівер Наталія Миколаївна 9-А Трудове навчання І
19 Кравченко Денис Юрійович Дубовик Віталій Володимирович 11 Правознавство І
20 Саларьова Вікторія Михайлик Оксана Олександрівна 9-А Правознавство І
21 Полонська Анастасія Андріївна Пугач Олена Миколаївна 9-А Українська мова та література І
22 Гребеник Ілля Олександрович Олексенко Ірина Олексіївна 7-А Фізика І
23 Левченко Богдан Русланович Кондрушенко Іван Миколайович 9-А Інформаційні технології І
24 Петрушенко Едуард Сергійович Кондрушенко Іван Миколайович 11 Інформаційні технології І
25 Мартинова Аліна Олегівна Бойко Ірина Миколаївна 9-А Біологія І
26 Кабачний Роман Андрійович Бойко Ірина Миколаївна 8 Біологія І
27 Кравченко Денис Юрійович Дубовик Віталій Володимирович 11 Історія І
28 Макаренко Ксенія  Андріївна Клименко Антон Сергійович 8 Історія І
29 Полонська Анастасія Андріївна Клименко Антон Сергійович 9-А Історія І
30 Примак Марія Євгенівна Заїка Олег Славович 8 Географія І
31 Дмитрусенко Софія Олександрівна Майборода Тетяна Михайлівна 9-А Німецька мова І
32 Крамаренко Ігор Миколайович Бойко Ірина Миколаївна 10 Хімія І
  ВСЬОГО       6 12 14

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...