Засідання клубу «Допитливих»

5 березня вчителями-словесниками Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 було  проведено засідання клубу «Допитливих», участь у якому взяли учні 9-11 класів. Мета заходу: розширити  й збагатити  знання учнів про українську мову; розвинути пізнавальні інтереси, творчі здібності, уміння правильно висловлювати свої думки.

Засідання пройшло в ігровій формі. Учасники змогли показати свої знання в конкурсах: «Розминка», «Як правильно сказати?», «Мовні цікавинки», «Знайомі незнайомці», «Відповідність», «Острів творчості», «Мовне асорті».  Пісня «Мова єднання», яку на завершення заспівали разом і учасники, і глядачі,  засвідчила, що українська мова ‒ це не тільки засіб спілкування, а невичерпне джерело духовності.