У цей складний час всі громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціалістів.

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), працює  в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи активно надаючи всіляку психосоціальну допомогу і підтримку мешканцям України з 2014 року.

Безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей телефон Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.