Тиждень психології

Тиждень психології «Світ емоцій та арт-терапії» у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 розпочато. Арт-терапевтична практика широко вживається в роботі з дітьми, адже вона дає можливість дитині поділитися переживаннями, які буває важко виразити словами, а також, виплеснути емоції через заняття мистецтвом.
Практичний психолог повела години психолога серед учнів середньої та старшої школи у режимі онлайн (на платформіTeams). Так, учні 6-А, 6-Б та 5-А класу мали можливість долучитися до розвивального заняття «Мрії мого життя». Діти поринули у внутрішній світ завдяки малюванню найзаповітніших мрій. Тоді, як для учнів 10 класу була проведена психологічна гра «Подорож до мрії». Старшокласники навчилися малювати мандали, які здатні допомогти зрозуміти себе та проникнути в глибини своєї підсвідомості.