Daily Archive: 11 Лютого, 2020

Вітаємо!

Шкільна родина вітає учня 8-А класу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Медведєва Яна за зайняте третє місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та його вчителя Кондрушенка Івана Миколайовича.

Екологічна гра

10.02.2020 р. у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10 серед учнів 8-9 класів відбулася екологічна гра “Сортування сміття та переробка відходів”, яку провів кандидат біологічних наук Панченко С.М.

Тиждень іноземної мови

Щороку у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 традиційно проходять предметні тижні. Так, 10 лютого 2020 р. стартував тиждень іноземної мови. Цікаві та змістовні заходи відбувалися у школі: АBC Party для учнів 1-2 класів,конкурс загадок та ребусів для учнів 5-х...