У Конотопській загальноосвітній школі I-III ступенів № 10 в рамках Тижня протидії булінгу практичним психологом Севрюк В. С. та соціальним педагогом Огієнко А. В., класними керівниками було проведено ряд просвітницько-профілактичних заходів, зокрема: моніторинг безпечного освітнього середовища за методикою “Мапа школи” (серед учнів 1-11-х класів); перегляд та обговорення соціальних роликів та мультфільмів про права дитини (учнів 1, 2, 4-х класів); гру-квест “В дружбі жити-не тужити” (учнів 3-х класів); інтерактивні заняття “Надірване серце” (учнів 5-6-х класів), “Як би ти почувався, коли б…” (учнів 7-Б, 8-А класів), «Булінг у житті сучасного школяра» (учнів 9-А класу), «Як діяти в ситуації булінгу?» (учнів 11 класу).