ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ КОНОТОПСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 10 КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ КОНОТОПСЬКОГО ЛІЦЕЮ №10 КОНОТОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шановні батьки майбутніх першокласників Конотопського ліцею № 10 Конотопської міської ради Сумської області!

З 01.04. до 31.05.2024 року заклад освіти розпочинає прийом документів для зарахування учнів до 1-х класів 2024-2025навчальнийрік.
Заяву можна подати на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньоїосвіти», електронною поштою, надіславши скановану форму заяви та свідоцтва про народження Вашої дитини на електронну адресу, прийшовши до закладу освіти

Як подати заяву на вступ дитини до ліцею на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»?
Для цього треба:

1. Зайти за посиланням https://school.isuo.org/contact
2.Ознайомитися з інструкцією – Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
3.Зареєструватися.
4. Обрати школу, яка обслуговує Ваш мікрорайон.
5.Створити заяву, внісши необхідну інформацію, та зберегти її.
6.Дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до ліцею електронною поштою?
Надіслати сканкопію зави про зарахування за встановленим зразком, сканкопію свідоцтва про народження дитини на електронну адресу Конотопського ліцею №10 [email protected] та дочекатися повідомлення про прийняття Вашої заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до ліцею особисто?

Заяву про зарахування дитини до 1 класу можно подати особисто, прийшовши до ліцею, заздалегідь повідомивши адміністрацію закладу освіти.

Звертаємо увагу, що остаточне зарахування дітей до закладу буде здійснюватися виключно на підставі оригіналів документів, поданих особисто:
– заява встановленого зразка одного з батьків, подана особисто з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника;
– копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред`являється оригінал);
– оригінал медичної довідки 086-1/о встановленої форми.

Наголошуємо на Вашій відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та всіх документів, що подаються до закладу.

Просимо не хвилюватися, якщо щось не виходить. Для отримання консультації телефонуйте за номерами 6-21-72, 098 440 25 60.

Конотопський ліцей №10 Конотопської міської ради Сумської області здійснює набір учнів до 1-х класів на 2024-2025 навчальний рік відповідно до території обслуговування, яка закріплена за закладом освіти:

–   пр. Миру (непарна сторона від буд. №35 до кінця,  парна сторона від буд №38 до кінця, крім №80,82);

–   вул. Депутатська (парна сторона від буд. №44 до кінця, непарна сторона від буд. №47 до кінця);

–   вул. Парківська;

–   вул. Колективна, І-VІ пров. вул. Колективної;

–   вул. Задесенка;

–   вул. Ковпака;

–   вул. Романа Шухевича, І-ІІІ пров. вул. Романа Шухевича;

–   вул. Київська;

–   вул. Прохоренка;

–   вул. Павлова;

–   вул. Андрія Мельника, І пров. вул. Андрія Мельника;

–   вул. Колійна;

–   вул. Сумська;

–   вул. Некрасова;

–   вул. Садова до буд. №46

Прогнозована кількість першокласників на 2024-2025 навчальний рік 50 учнів

Будемо раді бачити Ваших дітей у нашому закладі освіти.