Прийом заяв до 1-х класів 2021-2022 навчального року триватиме з 1 квітня до 31 травня 2021 року.

Шановні батьки майбутніх першокласників Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10!

Документи подати можна різними способами:

Як подати заяву на вступ дитини до школи на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»?
                                Для цього треба:
1. Зайти за посиланням https://school.isuo.org/contact
2. Ознайомитися з інструкцією – Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.
3. Зареєструватися.
4. Обрати школу, яка обслуговує Ваш мікрорайон.
5. Створити заяву, внісши необхідну інформацію, та зберегти її.
6. Дочекатися повідомлення електронною поштою про прийняття заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до школи електронною поштою?
          Надіслати сканкопію зави про зарахування за встановленим зразком, сканкопію свідоцтва про народження дитини на електронну адресу Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  [email protected]  та дочекатися повідомлення про прийняття Вашої заяви.

Як подати заяву на вступ дитини до школи поштовою адресою?

Надіслати сканкопію зави про зарахування за встановленим зразком, сканкопію свідоцтва про народження дитини на поштову адресу  Конотопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  : ЗОШ №10, пр. Миру, 65, Конотопський р-н, Сумська обл. 41600.

Що робити, якщо немає можливості подати заяву вищевказаними способами?
           подати заяву особисто (зателефонувавши за номером 0984402560)

Перелік документів для зарахування до 1 класу:
– заява встановленого зразка одного з батьків, подана особисто з пред`явленням документа, що посвідчує особу заявника;
– копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред`являється оригінал);
– оригінал медичної довідки встановленої форми № 086-1/о

Наголошуємо на Вашій відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та всіх документів, що подаються до закладу.

Для отримання консультації телефонуйте

за номером 6-21-38.