Загальношкільні батьківські збори

18 вересня 2020 р. у Конотопській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 відбулися загальношкільні батьківські збори на шкільному подвір’ї з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. До батьків звернулися А. Дем’яненко, начальник служби у справах дітей та О.В. Романюк, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Конотопського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. У ході зустрічі обговорили питання адміністративної відповідальності батьків за виховання дітей, дотримання протиепідемічних заходів у закладі освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, роботу психологічної служби школи, зовнішнього вигляду учнів та інше.